Παρασκευή, 27 Νοεμβρίου 2009

Διαιτητές και Γραμματεία στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 28 και 29 Νοεμβρίου !

Το Κουίζ του Σαββατοκύριακου : Ποια ομάδα … Παίδων συλλόγου, που οι άσπονδοι φίλοι του κατηγορούν του διοικούντες για την διακοπή της επιχορήγησης της Ανδρικής ομάδας (μεταγραφές – μισθούς παικτών κλπ) , πηγαίνει σε μακρινό εκτός έδρας ταξίδι στην Κρήτη από την προηγούμενη του αγώνα ημέρα με μισθωμένο πούλμαν και διαμονή σε ξενοδοχείο, αποδεικνύοντας για μια ακόμα φορά ότι δίνει τα δίνει όλα στις υποδομές και στην ανάπτυξη τους !!!

Α2 Ανδρών - Σάββατο 28 Νοεμβρίου
Βαρδινογιάννειο 17.30 ΟΦΗ-Ερμής Λαγκαδά Μαλανδρής-Μπίκας-Τσώνος Β (Μαγκανάς) Γιακουμάκη - Μαραγκάκη - Μανουσάκης - Πολάκης
Γ’ Εθνική Ανδρών - Κυριακή 29 Νοεμβρίου
2ος Όμιλος Νότου
Λίντο 17.00 Ηράκλειο-Φοίνιξ Χριστοδούλου Γ-Σοφιανόπουλος (Τζωρτζάκης) Αντωνάκη - Βαρούχα - Παπαδάκη

Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης
- Σάββατο 28-11-09
Ανδρογέας - Κύδων
, 5μμ , Λίντο

Διαιτητές : Μαλαμάς - Μαρνελάκης
Γραμματεία : Σπανουδάκης - Λάνη - Χλιαουτάκη Ευγ.
Φιλαθλητικός - Λιβυκός
, 7μμ , Λίντο

Διαιτητές : Βαλούρδος - Λέμης
Γραμματεία :
Σπανουδάκης - Λάνη - Χλιαουτάκη Ευγ.
Ηρόδοτος - Δειλινό , 9μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Μακρής - Γαλανόπουλος
Γραμματεία :
Σμυρνάκης - Γιακουμάκη - Μαραγκάκη

Αναγέννηση - Εργοτέλης , 7μμ , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : Επιτροπάκης - Μπανασάκης
Γραμματεία :
Βαρούχα - Τσολάκης - Γρινιεζάκης

Χερρονάσιος - Μεσσαρά , 6μμ , Χερσόνησος
Διαιτητές : Φλίγκος - Μάρος
Γραμματεία :
Παπαδάκη - Σμυρνάκης - Πετρόσογλου
Πρωτάθλημα Παίδων Κρήτης - Σάββατο 28-11-09
Α' κατηγορία
Ηράκλειο - ΟΦΗ , 1μμ , Λίντο
Διαιτητές : Φλίγκος - Γιακουμάκης
Γραμματεία :
Πολάκης - Σμυρνάκης - Γιακουμάκη
Ηρόδοτος - Εργοτέλης , 7μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Χατζημάρκος - Κουκουτσάκης
Γραμματεία :
Γαστεράτος - Αντωνάκη - Κοστομοίρη
ΑΓΟΡ - Δειλινό , 12μ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Θεοδωράκης - Κασαπή
Γραμματεία :
Βελισσαράκου - Δαμανάκης - Βέργου
Κύδων - Αναγέννηση , 3μμ , Κλαδισό
Διαιτητές : Κώτσου - Κοκογιαννάκης
Γραμματεία :
Πλουμίδου - Κώτσου Ελπ. - Πλουμίδης
Β' κατηγορία
Ανδρογέας - ΑΟΑΝ , 3μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Σμυρνάκης - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία :
Τσολάκης - Βαρούχα -Μανουσάκης
Ακρωτήρι - Ιεράπετρα , 12μ , Ακρωτήρι
Διαιτητές : Κώτσου - Μακρογιάννης
Γραμματεία :
Πλουμίδου - Κώτσου Ελπ. - Κοκκινάκης
Χερρονάσιος - Φιλαθλητικός , 4μμ , Χερσόνησος
Διαιτητές : Χριστινάκης - Κατσαμπρακάκης
Γραμματεία :
Παπαδάκη - Σμυρνάκης - Πετρόσογλου
Πρωτάθλημα Κορασίδων Κρήτης - Σάββατο 28-11-09
Ηράκλειο - Ακρωτήρι
, 3μμ , Λίντο

Διαιτητές : Γιακουμάκης - Σπινάκης
Γραμματεία :
Πολάκης - Λάνη - Μαραγκάκη
Εργοτέλης - ΑΟΑΝ , 5μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Σμυρνάκης - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία :
Γαστεράτος -Αντωνάκη - Κωστομοίρη
Αρκάδι - ΟΑ Χανίων , 2μμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Θεοδωράκης - Καρανικόλα Αλ.
Γραμματεία :
Βελισσαράκου - Δαμανάκης - Βέργου
Τουρνουά mini ΔΑΟΗ - Σάββατο 28-11-09
10πμ, Κουκουτσάκης , Γαστεράτος - Αντωνάκη
11πμ
Κουκουτσάκης , Γαστεράτος - Αντωνάκη
12μ Γερμανής , Γαστεράτος - Τσολάκης
1μμ
Γερμανής , Γαστεράτος - Τσολάκης

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α Κρήτης - Κυριακή 29-11-09
Φιλαθλητικός - ΟΦΗ
, 10πμ , Λίντο

Διαιτητές : Παλιατσός - Αλεξανδρής
Γραμματεία
: Αντωνάκη
Ηράκλειο 1 - Γιούχτας , 11:30πμ , Λίντο
Διαιτητές : Παλιατσός - Γερμανής
Γραμματεία
: Αντωνάκη
Ηρόδοτος - Δειλινό 1 , 3μμ , Αλικαρνασός
Διαιτητές : Σμυρνάκης - Πετρόπουλος
Γραμματεία
: Σμυρνάκης
ΑΓΟΡ - Εργοτέλης 2 , 11:30πμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Κώτσου - Καρανικόλα
Γραμματεία
: Χλιαουτάκη Ελ.
Ιεράπετρα 1 - Εργοτέλης 1 , 3μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές : Βαλούρδος - Σπινάκης
Γραμματεία
: Βασιλάκη
Ιεράπετρα 2 - Ηράκλειο 2 , 4:30μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές : Βαλούρδος - Σπινάκης
Γραμματεία
: Σωμαράκη
ΑΟΑΝ - Χερρονάσιος , 2μμ , Αγ. Νικόλαος
Διαιτητές : Γαλανόπουλος - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία
: Πετρόσογλου
Κύδων - Δειλινό 2 , 1μμ , Κλαδισσό
Διαιτητές : Λέμης - Δρακακης
Γραμματεία
: Πλουμίδου
Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α Κρήτης - Κυριακή 29-11-09
Ηράκλειο - Ηρόδοτος
, 10πμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Χατζημάρκος - Μωραϊτάκη
Γραμματεία
:Βαρούχα
ΑΟΑΝ - Ιεράπετρα , 12μ , Αγ. Νικόλαος
Διαιτητές : Γαλανόπουλος - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία
: Πετρόσογλου
Πρωτάθλημα Νεανίδων Κρήτης - Κυριακή 29-11-09
Αρκάδι - Εργοτέλης , 1μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης - Χριστινάκης
Γραμματεία
: Παπαδάκη - Κωστομοίρη - Πολάκης
Πρωτάθλημα Εφήβων Κρήτης - Κυριακή 29-11-09
ΑΓΟΡ - Ανδρογέας , 1μμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Κώτσου - Καθαράκης
Γραμματεία
: Χλιαουτάκη Ελ. - Βιβιλάκη - Σπανουδάκη
Αναγέννηση - Δειλινά , 4μμ , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : Επιτροπάκης - Κατσαμπρακάκης
Γραμματεία
: Γαστεράτος - Τσολάκης - Κωστομοίρη
Κύδων - Ηρόδοτος , 3μμ , Κλαδισσό
Διαιτητές : Λέμης - Μάρος
Γραμματεία
: Πλουμίδου - Κώτσου Ελπ. - Γρυλλάκη
Τουρνουά mini ΔΑΟΗ - Κυριακή 29-11-09
10πμ, Γιακουμάκης , Σμυρνάκης - Γιακουμάκη
11πμ
, Γιακουμάκης , Σμυρνάκης - Γιακουμάκη
12μ , Χατζημάρκος , Σμυρνάκης - Γιακουμάκη

Δεν υπάρχουν σχόλια: