Παρασκευή, 5 Φεβρουαρίου 2010

Αγώνες Πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ

Α2 Ανδρών - Σάββατο 6-2-10
ΑΓΟΡ - Ίκαροι Σερρών , 5:30μμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές :
Σώμος - Μπίκας - Κοτσίμπος (Μαγκανάς)
Γραμματεία : Μαραγκάκη - Βαρούχα - Παπαδάκη - Μανουσάκης
Γ' Εθνική - Κυριακή 7-2-10
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , 5μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Κώτσου (Νεονάκης)
Γραμματεία : Γιακουμάκη - Γαστεράτος- Σμυρνάκης

Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης - Σάββατο 6-2-10

Ανδρογέας - Ηρόδοτος , 7μμ , Λίντο
Διαιτητές : Επιτροπάκης - Βάζος
Γραμματεία : Βερίγου - Πετρόσογλου - Πολάκης
Εργοτέλης - Μεσσαρά , 6μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Λέμης - Γιώτη
Γραμματεία : Αντωνάκη - Καπετάνιου - Πασχαλίδη
Αναγέννηση - Λιβυκός , 6μμ , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : Μπορμπαντωνάκης - Κατσαπρακάκης
Γραμματεία : Ανδρουλάκης- Γαστεράτος - Γρινιεζάκης
Κύδων - Δειλινά , 7:30μμ , Κλαδισό
Διαιτητές : Βαλούρδος - Κώτσου
Γραμματεία : Κώτσου Ελπ. - Σμυρνάκης - Γιακουμάκη
Χερρονάσιος - Φιλαθλητικός , 6μμ , Χερσόνησος
Διαιτητές : Μαρνελάκης - Γαλανόπουλος
Γραμματεία : Πλουμίδου -Αποστολάκη - Λάνη
Πρωτάθλημα Παίδων Κρήτης - Τελική Φάση - Σάββατο 6-2-10
ΑΓΟΡ - Εργοτέλης , 7:30μμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Αρτεμάκη - Μακρογιάννης
Γραμματεία : Δαμανάκη - Χλιαουτάκη Ελ. - Βιβιλάκη
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , 8:30μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές : Μπανασάκης - Σπινάκης
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Πρωτάθλημα Κορασίδων Κρήτης - Τελική Φάση - Σάββατο 6-2-10
Ηρόδοτος - Αρκάδι , 8μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία : Αντωνάκη - Χαλκιαδάκη - Καραταράκη
Ακρωτήρι - ΟΑ Χανίων , 3μμ , Ακρωτήρι
Διαιτητές : Αρτεμάκη - Μακρογιάννης
Γραμματεία : Κώτσου Ελπ. - Σμυρνάκης - Γιακουμάκη
Πρωτάθλημα Παμπαίδων Β' - Σάββατο 6-2-10
Εργοτέλης - Δειλινά 2 , 4:30μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Λέμης - Γιώτη
Γραμματεία : Βλάσσης
ΑΓΟΡ - Ακρωτήρι , 11πμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Θεοδωράκης - Καθαράκης
Γραμματεία : Βέργου
Αναγέννηση - Ηράκλειο , 4μμ , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : Μπορμπαντωνάκης - Κατσαπρακάκης
Γραμματεία : Ανδρουλάκης
ΑΟΑΝ - Ιεράπετρα , 1μμ , Αγ. Νικόλαος
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Πολάκης
Κύδων - Φιλαθλητικός , 1μμ , Κλαδισό
Διαιτητές : Κώτσου - Σταυρουλάκης
Γραμματεία : Κώτσου Ελπ.
Δειλινά 1 - Ανδρογέας , 11πμ , Λίντο , Κυριακή 7-2-10
Διαιτητές : Σμυρνάκης - Αλεξανδρής
Γραμματεία : Σμυρνάκης
ΟΦΗ - Χερρονάσιος ... 20-0 α.α
Σητειακός - Ηρόδοτος , 2μμ , Σητεία , Κυριακή 7-2-10
Διαιτητές : Σπηλιόπουλος - Γερμανής
Γραμματεία : -----
Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α' - Τελική Φάση - Κυριακή 7-2-10
Ηράκλειο - Κύδων , 3μμ , Λίντο
Διαιτητές : Κατσαπρακάκης - Χριστινάκης
Γραμματεία : Λάνη - Γεροντή
ΑΓΟΡ - Ηράκλειο 2 , 6μμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Θεοδωράκης - Γιώτη
Γραμματεία : Χλιαουτάκη Ελ. - Δαμανάκη
Ιεράπετρα - Εργοτέλης , 1μμ , Ιεράπετρα ... αλλαγή ώρας ...
Διαιτητές : Γαλανόπουλος - Χατζημάρκος
Γραμματεία : Χατζάκη - Σωμαράκη
Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α' - Τελική Φάση - Κυριακή 7-2-10
Εργοτέλης - Ακρωτήρι , 4μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Βαλούρδος - Γερμανής
Γραμματεία : Βλάσσης - Κανδεράκη
Αρκάδι - Ηράκλειο , 4:30μμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Γιώτη - Καθαράκης
Γραμματεία : Βελισσαράκου - Σπανουδάκη
Πρωτάθλημα Γυναικών Κρήτης - Κυριακή 7-2-10
Εργοτέλης - Αρκάδι , 1:30μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Χαλκιαδάκη - Πολάκης - Πασχαλίδη
Κίσσαμος - Ηρόδοτος , 2μμ , Κλαδισό
Διαιτητές : Λέμης - Σταυρουλάκης
Γραμματεία : Πλουμίδου Βρ. - Χλιαουτάκη Ευγ. - Πλουμίδου Χαρ.
Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών - Κυριακή 7-2-10
Ανδρογέας - ΑΟΑΝ , 1μμ , Λίντο
Διαιτητές : Κώτσου - Χριστινάκης
Γραμματεία : Λάνη - Κοστομοίρη - Βλάσσης
Ηράκλειο - Χερρονάσιος , 6μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Βαλούρδος - Γερμανής
Γραμματεία : Αντωνάκη - Παπαδάκη - Αποστολάκη
ΑΓΟΡ - Ηρόδοτος , 3μμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Θεοδωράκης - Καθαράκης
Γραμματεία : Βελισσαράκου - Σπανουδάκη - Βέργου
ΟΦΗ - Εργοτέλης , 5μμ , ΒΑΚ
Διαιτητές : Μπανασάκης - Πετρόπουλος
Γραμματεία : Βαρούχα - Καπετάνιου - Πασχαλίδη
Κύδων - Αναγέννηση , 4μμ , Κλαδισό
Διαιτητές : Κατραχούρας - Μάρος
Γραμματεία : Πλουμίδου Χαρ. - Χλιαουτάκη Ευγ. - Πλουμίδου Βρ.
Ιεράπετρα - Δειλινά , 6μμ , Ιεράπετρα , Δευτέρα 8-2-10
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Χατζημαρκος
Γραμματεία :Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη

Δεν υπάρχουν σχόλια: